Puszyste spódnice od lat znajdują się na celowniku mody. Wiele osób kocha styl new look za jego romantyczną, nieco naiwną, wzruszającą kobiecość. W tym samym czasie, wielu wierzy, że bujne kobiety puffy spódnice za nic, sprawiają, że wyglądają grubo i brzydko. Czy tak jest? Przekonajmy się.

« ‹ z 7 › »

W rzeczywistości, dla niektórych typów dużych kształtów spódnica bouffant - jest bogiem!

Puszysta spódnica midi jest idealna dla figury typu "gruszka",

podkreśla szczupłą talię. Delikatna góra pozostaje na widoku, a szerokie biodra i pełne nogi ukryte są pod fałdami spódnicy. Spódnica jakby brała odpowiedzialność za nierównowagę sylwetki, wygląda jak: "To ja, jestem wspaniała! To jest moja objętość, a nie objętość moich bioder!". )))) Dla

figury "prostokątnej",

gdzie talia nie jest wyraźna, nie odbiega zbytnio od bioder, przyda się również puszysta spódnica midi. Dodaje objętości dołu i tworzy kobiece wcięcie między talią a biodrami.

Ostrożne z obfitymi spódnicami powinny być właścicielki figury "jabłka"

. Zaokrąglony kształt z nieokreśloną talią i wyczuwalnym brzuszkiem spódnica puffy może zaokrąglić jeszcze bardziej. Ale nawet w tym przypadku istnieją rozwiązania!

Jak wybrać spódnicę puffyWybierając

spódnice

puffy w sklepie i wybierając idealną spódnicę, zwróć uwagę na następujące kluczowe parametry:

1. TIGHTPuffy

nie powinna być ani za krótka, ani za długa. Długa puchata spódnica do samej podłogi wygląda zbyt pretensjonalnie, jakbyś wybierała się na bal. A krótka spódniczka tutu wygląda dobrze tylko na dziewczynkach w wieku szkoły podstawowej. Dorosłej kobiecie rozkloszowana spódnica nad kolano nie dodaje elegancji, a jest niemal gwarancją dodatkowego ciężaru i zaburza proporcje.

Idealną długością dla spódnicy z pufą jest midi. Poniżej kolana, ale znacznie powyżej kostki.

2.

Mocno

dopasowana tiulowa spódnica nie jest dobrym rozwiązaniem dla puszystej kobiety, zwłaszcza jeśli ma ona małą talię lub wcześniejszy brzuszek. Taka spódnica ostro rozszerza się tuż poniżej talii i tworzy dodatkową objętość, tam gdzie nie jest ona wcale potrzebna.

Wybierz puszystą spódnicę, w której objętość jest osiągana nie za pomocą małych zakładek, ale szerokich plis. I lepiej jest mieć plisy, które nie są ułożone na zewnątrz, ale do wewnątrz. W ten sposób nie dodają objętości tuż poniżej talii. Spódnica pozostaje płaska na brzuchu, co jest bardzo ważne, ale płynnie rozszerza się ku dołowi. Zwróć uwagę na to, jak ukształtowane są plisy na tej puchatej spódnicy na zdjęciu:

3. KOLORBUSH

Spódnice w jasnych i ciepłych kolorach nie są całkowicie przeciwwskazane dla kobiet o większych gabarytach, ale trzeba zachować szczególną ostrożność

przy ich wyborze.

Istnieje duża szansa, że jaskrawożółta spódnica puffy będzie nadal monstrualnie pulchna, nawet przy odpowiedniej długości i właściwym kroju.

Idealne kolory, w których można bezpiecznie wybrać puszyste spódnice dla dużych kobiet: bogate błękity i zielenie, a także wszystkie odcienie na styku niebieskiego i zielonego; ciemnoszare, czekoladowe, winne odcienie. Chłodny niebieski nie ma też tendencji do tycia, dlatego nadaje się do puchatej spódnicy midi.

4. NadrukiKwiatowe

nadruki aż proszą się o spódnicę z puffy - doskonale się uzupełniają w tej estetyce kobiecości w kolorze waty cukrowej ????. Ale nie dyskontuj innych wydruków: paski i inne geometryczne, abstrakcyjne. One również mogą być całkiem odpowiednie na puchatej spódnicy, a nawet stworzyć dodatkowy efekt wizualny, zwężając optycznie talię i podkreślając sylwetkę.
Radziłabym uważać z animalistycznymi printami, bo puchata spódnica jest już dość "krzykliwa", mówiąc rzeczowo, czy trzeba ją malować lamparcim printem czy nie... Ale z drugiej strony, to kwestia gustu i odpowiedniego połączenia. Z dobrze dobranym zespołem może się to okazać całkiem niezłe.

Z czym nosić puchową spódnicęNawet

jeśli wybrałaś idealnie dopasowaną puchową spódnicę, niewłaściwe połączenie może wszystko zepsuć. Lista z tym, co nie należy nosić spódnicę bouffant, można długo i żmudnie, lista będzie się imponująca. Po prostu wymień, co może i powinien nosić.

1. ButyDo bufiastych

spódnic należy nosić buty lub sandały, najlepiej z ostrym noskiem i lepiej na wysokim obcasie, przynajmniej niewielkim. Puszysta spódnica z grubymi butami - to świetne połączenie dla wolnej natury, ale pożądane jest, aby ta natura miała co najmniej 1,70 m wzrostu i nie więcej niż 100 cm od bioder. Kobieta o niskim wzroście nie będzie ozdobą tego połączenia.

Jeśli na dworze wciąż jest chłodno, a dusza domaga się wiosny i puchatej spódnicy - możesz ją nosić z botkami. Ale tylko w wąskich, dopasowanych butach i z wysokim stanem. Tak, aby czubek buta był ukryty pod obszyciem spódnicy. Puszysta spódnica midi z botkami, zwłaszcza w połączeniu z rajstopami w kolorze cielistym, to dobrowolne skrócenie własnych nóg.

2. TIPSBuffy

spódnice mogą i powinny być noszone z topami, bluzkami, a nawet swetrami, ale tylko włożone do środka! Sweterek, bluza, a nawet cienki t-shirt o prostym kroju, puszczony na puchatą spódnicę, zrobi "babę na koszulce" nawet ze szczupłej i rosowej kobiety.

3.

Pufiastą spódnicę

można

nosić do wszystkiego, co nosi się na zewnątrz, ale powinna być krótsza (nie dłuższa niż do kości biodrowej) i koniecznie dopasowana. Wtedy cała sylwetka zachowa kształt klepsydry i podkreślenie talii przez spódnicę. Na przykład, garnitur krótki dopasowany żakiet z jednym przyciskiem Mam nadzieję

, że

ta krótka instrukcja na temat korzystania z puffy spódnice były przydatne dla Ciebie, rozumiesz, co nosić puffy spódnicę i jak go odebrać. I prawie gotowy, aby uwierzyć, że puffy spódnice - nie tylko dla szczupłych ????. Przeczytaj także, z czym nosić koronkową sukienkę i z czym nosić ołówkową spódnicę.

Tagi: kobiecy styl, jak się ubrać, jak się ubrać dla filigranowego wzrostu, moda 40+, trendy w modzie, blog modowy o urodzie i stylu, stylowy w każdym wieku, porady stylistyczneZgadzasz się

? Nie zgadzasz się? Tak czy inaczej, napisz komentarz! Zawsze je czytam i staram się szybko na nie odpowiadać. I odwiedzajcie częściej, zawsze jest tu dużo ciekawych rzeczy )) Twoje jest starcie

Warto przeczytać