Muszę się przyznać, że jestem maniakiem porządku. Mam na myśli maniaka zamówień, a nie to, co myślisz ))) Lubię, gdy każda rzecz ma swoje miejsce i tam, na swoim miejscu, leży.

Wieszam ubrania w szafie według ich kombinacji, a rajstopy w szufladzie układam według kolorów.

A banknoty w moim portfelu są zawsze ułożone w porządku rosnącym, od małych do dużych nominałów.

To po prostu kwestia wygody: kiedy rzeczy są na swoich miejscach i odpowiednio zorganizowane, wszystko można znaleźć szybko i łatwo!

Zawsze wybieram torebki i port monetki nie tylko ze względu na ich piękno, ale również na wygodę. Bardzo ważne jest dla mnie to, jak są zorganizowane, ile mają przegródek i kieszonek, czy wszystko, co potrzebne można tam wygodnie zmieścić, a jednocześnie tak, aby wszystko było widoczne i łatwo dostępne. Jest to szczególnie ważne w przypadku torebek: nienawidzę szukać odpowiedniej karty przy kasie. Lubię, gdy wszystko można znaleźć natychmiast.

Kiedy sklep internetowy Neri Karra przysłał mi portfel i etui na karty kredytowe do przetestowania, moim pierwszym krokiem było sprawdzenie, czy zmieszczą się w nich wszystkie rzeczy, które zawsze noszę przy sobie.

Muszę przyznać, że portfel zapinany na zamek błyskawiczny Neri Karra zdał egzamin z funkcjonalności doskonale! Wiele kieszeni na zewnątrz z łatwością pomieściło moje prawo jazdy i dowód rejestracyjny, karty bankowe, kartę rabatową do supermarketu i kilka kart rabatowych do sklepów, w których często bywam. Wszystko, co musisz mieć zawsze pod ręką, jest dostępne za jednym zamachem.

 

W dwóch dużych przegrodach można przechowywać oddzielnie małe i duże banknoty. Lub oddzielną gotówkę w różnych walutach, jeśli jej potrzebujesz.
Portfel ten posiada również poręczną kieszonkę zapinaną na zamek, do której możesz włożyć coś, czego nie musisz często wyjmować, ale co bardzo cenisz. W moim przypadku jest to banknot dwudolarowy podarowany przez dobrego człowieka na szczęście )). Nie wierzę w mistycyzm, ale skoro noszę tę karteczkę cały czas przy sobie, to szczęście jest też ze mną
Uchwyt na kartę kredytową świetnie nadaje się zarówno na karty bankowe, jak i sklepowe karty rabatowe
.
Mam w nim wygodnie umieszczone karty rabatowe z innych sklepów, te których nie potrzebuję mam cały czas w portfelu. Mały, ale jakże uroczy i przydatny drobiazg ))

Moją potrzebę porządku i racjonalnej organizacji przestrzeni akcesoria te zaspokoiły nieco bardziej niż całkowicie. Nie mówiąc już o tym, że jest po prostu piękna

 

 

 

Warto przeczytać