Nadeszła wiosna i pytanie: gdzie kupić modne buty stało się palące? On-trend 2021, stylowe i uniwersalne, aby iść ze wszystkim; wygodne do noszenia od rana do nocy, a także nie za wszystkie pieniądze na świecie. Przestań szukać, już znalazłam takie buty! A teraz powiem Wam gdzie )

)Choć tegoroczne trendy obuwnicze oferują wiele ekstrawaganckich pomysłów, to jednak para klasycznych eleganckich butów jest nadal potrzebna, nie da się od tego ucie

c.

W życiu miejskim, a zwłaszcza biurowym, buty typu basic, niedopowiedziane, "no tricks" będą koniem roboczym, który udźwignie całą garderobę półsezonową (i częściowo letnią).

I co najważniejsze: klasyczne buty i modne buty -

to może być ta sama para )))) Jeśli buty - na małym stabilnym kwadratowym obcasie - to jest to zarówno na czasie, jak i dużo bardziej przyjazne dla stóp niż wysokie szpilki ????. Jeśli buty mają lekko szpiczasty nosek i głęboko wycięty "dekolt" - wtedy wyglądają modnie, a noga wydłuża się i podkreśla zgrabną linię kostki. Mniej więcej tak:

Te zamszowe buty system "i do uczty, i w pokoju, i dobrych ludzi", znalazłem w sklepie internetowym modne buty "Oval

".

Mają buty produkowane we Włoszech, jak również na Ukrainie. I chwała im za to, że nie da się od razu odróżnić obiecujących ukraińskich butów od rodowodowych włoskich. Zarówno te pierwsze, jak i te drugie wyglądają dostojnie z wyglądu i w dotyku, a także w odczuciu na stopie.

Noś - nie toleruj tych szarych butów z ołówkowymi spódnicami i klasycznymi spodniami, z surowymi biurowymi garsonkami, z gęstymi, kryjącymi rajstopami w tonacji. Ale jeśli chcesz się bawić i wypróbować najbardziej zaawansowane trendy .

..

Aby przekształcić te konserwatywne buty w najmodniejszych butów sezonu pomoże

skarpetki! Buty ze skarpetkami - to taka moda, nie może być bardziej modna. Nosząc buty ze skarpetkami, od razu dajesz innym sygnał: "Jestem w strefie! Teraz wiem, w co się ubrać!" Zwłaszcza, jeśli wybierzesz odpowiednie skarpetki: modne z lureksem lub w kropki, pasujące do butów lub przeciwnie, z pięknym kontrastem kolorystycznym.

Skarpety rozwiązują nie tylko problem aktualizacji wizerunku. Zwracają też uwagę na kostki i sprawiają, że obraz jest dość pikantny, bez zbędnego ???? pokazywania. To taki zabawny szczegół, któremu brakuje uroku i odrobiny wulgarności.

Więcej skarpetek przekształcić modne buty w sekundę i uczynić je wyglądać jak nowe. Akcent kolorystyczny zmienia się, a wraz z nim zmienia się wygląd. Zamiast kupować pięć par butów w różnych kolorach, można kupić jedną parę butów i kilkanaście par modnych skarpetek. W tym przypadku można wydać mniej pieniędzy, a stworzyć o wiele więcej kolorowych i różnych nastrojów.

A jeśli pójdziesz trochę dalej, z tymi butami możesz wypróbować kolejny trend sezonu - różne kolory butów!

Różne buty - to taki delikatny akcent, który nie każdy zauważy, zwłaszcza jeśli buty nie są ostro kontrastowe (np. czarno-białe), ale podobne w nasyceniu i kolorze. Ale ktokolwiek to zobaczy, z pewnością doceni Twoją stylową śmiałość. Nie możesz dodać nic więcej, żadnych krzykliwych akcesoriów, drogich lub super modnych rzeczy. Wystarczy założyć modne buty w różnych kolorach - i wszyscy od razu będą wiedzieli, że masz klasę ????.

Ze sklepu wybrałam dwie pary zamszowych butów - neutralną szarość i bogatą ciemną zieleń - oraz kilka par skarpetek. I podstawowe ubrania, które znajdują się w szafie każdej kobiety: biała koszula i eleganckie niebieskie dżinsy bez falbanek. Zobacz w galerii, jak wiele różnych stylizacji możesz stworzyć z tych prostych przedmiotów.

Warto przeczytać